Kontakt i o mnie

Wszelkie prywaty, czy uwagi można zgłaszać na maila: 
zabkabt@wp.pl


A jak ktoś ma ochotę pobuszować po mojej wirtualnej biblioteczce, to zapraszam tu:

Znaleźć tu można książki, których szukam bardzo zawzięcie (te pożądane) i takie, które mają mniejszy priorytet (te co chcę przygarnąć). Ponadto można tu się dobrać do listy książek, które z chęcią znajdą nowy dom (wymienię)

Obecnie współpracuje z portalem Sztukater.

A gdy kogoś bardzo interesują moje filmowe preferencje, to te można prześledzić tu:
Mój profil na Filmwebie

   O mnie. Jestem namiętną czytelniczką i książkozbieraczką. Moja domowa biblioteczka liczy sobie już ponad 1800 tomów i jakoś ciągle odczuwam głód kolejnych. Zasuszyłam w szufladzie dyplom mgr inż. biotechnologii, na co dzień zajmuję się czymś całkowicie odległym zarówno od mojej książkowej pasji, jak i od kierunku skończonych studiów. Poza tym jestem matką trzech urwisów, co znacznie spotęgowała u mnie głód książek dla dzieci. Lubię szyć (choć od dłuższego czasu brakuje mi weny) oraz piec (gotować ewentualnie też). Z natury raczej jestem introwertyczna, za to w suteczny sposób czerpię energię ze spotkań z przyjaciółmi. Moim duchowym zwierzęciem jest leniwiec, na wszystko mam czas i nie lubię się śpieszyć, choć zawsze pilnuję by trzymać się założonych terminów - to już sprawa honoru.

    Na zakończenie parę słów o samym blogu. Blog z założenia nie miał być blogiem recenzenckim, a zwyczajnym, moim kawałkiem internetu. Z czasem inne notki zaczęły znikać i dominującą rolę otrzymały recenzje literackie. Raz na jakiś czas pojawiają się również książkowe stosiki, uzupełniając typowo recenzencko-książkowy profil bloga. Zrezygnowałam z podsumowań miesięcznych dokonań czytelniczych, głównie to z lenistwa, choć i wyniki niestety coraz słabsze. Na blogu, jak dobrze poszukać można w archiwalnych notkach znaleźć zdjęcia moich krawieckich projektów (działalność już prawie całkowicie zarzuciłam, jakoś odkochałam maszynę do szycia) oraz co nieco kulinarnych notek. Najświeższe nieksiążkowych notek są te otagowane jako Twórczość własna, jest ona dość osobista i najczęściej powstaje pod wpływem silnych emocji, ogólnie są to takie rejony bloga, gdzie niekoniecznie radzę się zapuszczać.

3 komentarze:

 1. Ciekawy blog, trzeba przyznać, że naprawdę sporo czytasz (tak tak, sprawdziłem na lubimyczytac.pl i jestem pod wrażeniem! ). Pozdrawiam.

  Zapraszam do siebie: http://fantastykaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie to zawsze zadziwiało w ilu konkursach na LC bierzesz udział! Ja czasem wysilam się by wziąć udział w jednym, a Ciebie wszędzie pełno :) pełen szacun! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już od dawna odpuściłam konkursy na LC, jakoś brak czasu :) Ale może warto wrócić :D

   Usuń

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.