piątek, 5 kwietnia 2013

Książkowe zdobycze kwietnia- część 1

   Nie wiem jeszcze, czy kolejne odsłony będą, ale zawsze jest taka możliwość. Dziś na stosiku kilka prezentów i kilka zakupów. Nie jest ten stosik może bardzo imponujący, ale zawsze to coś.


Licząc od dołu:

   Szpady kardynała Pierre Pevel Dostałam w prezencie. Powieść historyczna nawiązująca do prozy Dumas. Mozę być ciekawa, zaintrygowała mnie.
   Elyria, Polowanie na czarownice Brigitte Melzer Kolejny prezent, tym razem fantastyka niemiecka. Jakoś nie bardzo miałam okazję by poczytać jakąś fantastykę zza naszej zachodniej granicy. Jestem zdecydowanie ciekawa, jaka będzie.
  Fantazy Juliusz Słowacki Książka, którą kupiłam jeszcze w marcu, ale jakoś umknęła mi przy poprzednich zdjęciach. przeczytana już i szerzej o niej w mojej poprzedniej notce.
   Elektra Sofokles Podobnie, jak z poprzednią, tę nabyłam już w zeszłym miesiącu, jako komplet do Antygony i Kóla Edypa. Czeka na swoją kolej.
   Trucizna Andrzej Pilipiuk Książka, która miała być prezentem dla brata, niestety ten łobuz już taką posiadał. W związku z tym przygarnął ode mnie co innego, a tę mi zostawił. Przeczytam, ale pewnie potem będzie szukała nowego domku, fanką tego pana nie jestem.
  Pomnik Cesarzowej Achai Andrzej Ziemiański Tu znów prezent. Muszę wykreślić ją z listy książkowych pragnień, ale czekam z tym na większą zmianę. Nie wiem, czy lektury sobie nie odłożę na później, jak już pozostałe tomy zdobędę.
  Dziennik Bridget Jones oraz W pogoni za rozumem Helen Fielding Książki, które dostałam w ramach akcji Kuferek Książkówki, którą gorąco polecam (http://ksiazkowka.blogspot.com/2012/06/kuferek-ksiazkowki-czyli-ewa-znow.html). Obie czytałam już dość dawno, chętnie do nich wrócę. 

   To tyle! Mam nadzieję, coś jeszcze w tym miesiącu uda się zdobyć, ale nie wiem jak to będzie.

1 komentarz:

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.