sobota, 27 września 2014

Mikro stosik

   Miałam poczekać, aż przybędzie do mnie więcej książek, ale jakoś nie chcą do mnie przyjść już od dość dawna, więc postanowiłam sfotografować ten malutki stosik i opublikować notkę, w oczekiwaniu na nowe nabytki. Jak znam życie, pewnie przybędą w poniedziałek.


   Klasycznie od samego dołu licząc:
   Smerf czarnoksiężnik, Smerfy i Krakukas Pierre Culliford Kolejne dwa komiksy o smerfach, o ile ten drugi jest w miarę łatwo dostępny, o tyle pierwszy z nich nieczęsto daje się kupić.
  W kraju Patataju Wanda Chotomska Dostałam do zrecenzowania od lubimy czytać. Bardzo mi się spodobała, o czym już zdążyłam napisać w recenzji.Kolorowa, zabawna, wartościowa.
   Nauka Świata Dysku IV. Dzień zagłady Terry Pratchett, Ian Steward, Jack Cohen Z wielką przyjemnością przeczytałam tę książkę, zwłaszcza, że nie bardzo wiedziałam, czego się po niej spodziewać. Już zrecenzowane, ale tekst musi poczekać na publikację.
   Otwórz oczy, zaraz świt Mateusz Czarnecki Ta powieść sprawiła mi wielką przyjemność, choć zupełnie się tego nie spodziewałam. Podobnie jak poprzednia książka, też otrzymana od LC i recenzja czeka na publikację u nich w serwisie.

   Stosik skromniutki i zdecydowanie recenzecki. Troszkę smuci mnie tak bardzo długi czas oczekiwania na publikacje recenzji na LC, ale cóż, można od nich dostać naprawdę fajne książki, więc nie narzekam.

6 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem pierwszego tytułu ze zdjęcia. nie spotkałam się z tą książką, więc czekam na opinię.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Otwórz oczy, zaraz świt" i ja mam - świetna książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę 'Otwórz oczy, zaraz świt'.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama się sobie dziwię, ale ciekawa jestem tych komiksów o Smerfach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Całkiem fajny stosik ;) "Otwórz oczy, zaraz świat" od dwóch dni posiadam i jestem z tego niezmiernie dumna. Choć "Nauka Świata Dysku" też mnie ciekawi.
  Pozdrawiam ;)
  http://lustrzananadzieja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie mimo wszelkich pochwał i ogólnego zainteresowania Pratchett odpycha, sama nie wiem czemu. Może się kiedyś przekonam, ale kto wie, kiedy to nastąpi?

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.