wtorek, 13 maja 2014

Zdobycze z maja

   Wprawdzie ostatnio zdecydowanie przystopowałam z kupowaniem nowych książek, jednak tak wyszło, ze zamówiłam znów kilka tytułów do recenzji. No i wrzuciłam zaległe książki z kwietnia, które jakoś pominęłam w poprzednim miesiącu. Stosik może skromny, ale mam nadzieję ciekawy.


Klasycznie od spodu począwszy:

   Miłość i strach, Tom IV Dzieje uczuć kobiet i mężczyzn, Wiek XVI-XVIII Uwolnienie i konsumpcja żądz Jerzy Besala- Ten tytuł był pokusą, której oprzeć się było ciężko i właśnie on sprawił, że poprosiłam Sztukatera o paczkę książek do recenzji. Mam nadzieję, że lektura pójdzie w miarę sprawnie.
   Mój Che bardzo intymnie Aleida March To również była spora pokusa, Geuvara do dziś pozostaje postacią dość kontrowersyjną, po lekturze jego "Dzienników motocyklowych" ma chęć poznać go z innej strony. No i mam potem komu przekazać tę książkę.
   Recepta na miłość Paula Roc To taki romansik medyczny, wzięłam jako dopełnienie zamówienia, mam nadzieję, że mnie nie zanudzi.
   Księżniczka z lodu, Kaznodzieja, Ofiara losu Camila Lackberg Te trzy tytuły, jeszcze w kwietniu kupiłam na promocji 3 za 2 w Empiku, stanowiły prezent urodzinowy dla taty i wylądowały w rodzinnej biblioteczce. Kiedyś się pewnie na nie skuszę.
   Umierający dandys Mari Jungstedt Kolejny kryminał skandynawski i kolejny tytuł w rodzinnej biblioteczce. Kiedyś pewnie wpadnie w moje ręce.

   Jak wspominałam stosik niewielki. Na pierwszy ogień pójdą wspomnienia o Che. Przeraża mnie nieco objętość pierwszej pozycji, ale dam radę.
   A na koniec dodam, że to dwusetny post, jak ten czas leci...

6 komentarzy:

 1. Lackberg uwielbiam :) A Umierającego dandysa udało mi się zdobyć na Kiermaszu Biedronkowym, mam nadzieję, że to będzie dobra lektura.

  Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne nabytki, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki Lackberg na pewno Ci się spodobają, polecam:) Osobiście skusiłabym się na "Umierającego dandysa" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam całą serię C. Lackberg i podobała mi się :) Stosik bardzo ciekawy - miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy stosik, ja także czekam na przesyłkę od Sztukatera ;)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.