niedziela, 23 lutego 2014

Kolejne lutowe zdobycze oraz Zbiórka darów kulturalnych

   Dziś przyszedł czas na srogi stosik, choć srogi będzie on tylko z nazwy, ale tak wyszło, że wciąż mamy luty, choć pogoda za oknem sugeruje zupełnie co innego. W Zdobyczach widać progres w uzupełnianiu stanu posiadania książek Agathy Christie oraz Terry'ego Pratchetta.


   Tradycyjnie od dołu stosika:
   Długa wojna Terry Pratchett, Stephen Baxter Tom drugi serii o światach równoległych, zdobyty za dwa złote i trzy tysiące punktów Payback, czas w końcu był je wykorzystać.
   Jak zdrowo i cało przyszedłem na świat Willy Breinholst Książeczka wyłowiona przez moją mamę na Allegro, daje dziecku odpowiedź na najtrudniejsze pytanie: skąd się biorą dzieci? Przejrzałam ją pobieżnie i mi się podoba.
   Czarna kawa, Noc i ciemność, Śmierć w chmurach Agatha Christie Kolejne trzy tomy królowej kryminału, z tego co się orientuję mam już całą kolekcję jej kryminałów, które ujrzały w naszym kraju światło dzienne. 
   Agencja Burnett i spółka Maurice Leblanc To akurat jeden z trzech brakujących mi tomów opowieści o Arsenie Lupin.

   Stosik skromniutki, ale ważne że jest, gdyż nie podejrzewałam, że jeszcze jakieś książki w tym miesiącu do mnie zawitają.

   A teraz druga sprawa, akcja Zbiórka Darów Kulturalnych wciąż trwa, więc po pierwsze zachęcam Was byście do niej dołączyli na facebooku, a po drugie, jeśli macie w domu jakiekolwiek niepotrzebne książki, które tylko zagracają Wasze regały podzielcie się nimi z tymi, którzy nie mają nic.

7 komentarzy:

 1. Przyjemny stosik. Kurka, jak ja dawno już nic Christie nie czytałem... Może po lekturze jej autobiografii znów najdzie mnie faza ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agatha Christie zawsze na plus :)

  Miłego czytania!
  W.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję kolekcji Christie:) i nowych nabytków oczywiście:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawi mnie "Długa wojna" chyba muszę się zabrać za 1 tom :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam Noc i ciemność - jak zawsze świetna książka Christie, gratuluje skompletowania kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U Ciebie na blogu często pojawia się autorka Agatha Christie. Zresztą - nie tylko u Ciebie! Trochę wstyd, że jest mi całkiem obca. Trzeba to zmienić...

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.