poniedziałek, 11 lutego 2013

Na dobry początek

   Po długim odczuwaniu wewnętrznej potrzeby, w końcu założyłam bloga. Bloga, w którym zamierzam uzewnętrzniać się na różne sposoby, nie szukając ani fanów, ani poklasku. Ot ze zwykłej potrzeby serca czy też może duszy.
    O czymże będzie ten blog? Po trosze o wszystkim co jest w moim życiu ważne i czym chcę dzielić się ze światem. Znaleźć tu będzie można moje krawieckie dokonania, moje opinie na temat przeczytanych przeze mnie książek, pewnie i jakieś zdjęcia mej domowej biblioteczki się znajdą. Może jakaś moja twórczość literacka, czy jakieś mniej lub bardziej filozoficzne przemyślenia. A pewnie znajdzie się i jeszcze co nieco, cokolwiek co tylko przyjdzie mi do głowy.
   Co będzie łączyć te wszystkie tematy? Ot zwyczajnie jeden przymiotnik: "moje". Będzie to blog bardzo osobisty, czasem intymny, zawsze subiektywny. Nie poczuwam się za eksperta w żadnej dziedzinie, co nie zmienia faktu, że lubię się wypowiadać na różne tematy. Zapewnić mogę, że moje wypowiedzi zawsze będą szczere, choć pewnie nie zawsze w pełni przemyślane, na to bywam nieco zbyt impulsywna. Więc, Drogi Czytelniku mych skromnych wypocin, jeśli masz chęć, zapraszam Cię do mojego świata. 

6 komentarzy:

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.