środa, 11 lutego 2015

Mały stosik na luty

   Za tę notkę zabieram się już od dwóch tygodni i w końcu udało mi się zrobić zdjęcia, a co za tym idzie mam pretekst do opublikowania notki. Stosik skromniutki i zdominowany przez jednego autora, którego książki kupiłam w Arosowej promocji. Miałam jeszcze coś od nich zamówić, ale jakoś się zagapiłam i mówi się trudno.
  A skromne zdobycze wyglądają tak:


   Od dołu licząc:
  Księżniczka Angina, Chimeryczny lokator, Czarne krowy, Pamiętnik starego pierdoły Roland Topor To pierwsze książki tego autora w mojej kolekcji, a że pisarza bardzo lubię i cenię, więc postanowiła uzupełnić regałowe stany. Chimerycznego lokatora czytałam w formie ebooka, z pozostałymi nie miałam jeszcze kontaktu. Apetyt na nie mam wielki...
   Na drugim brzegu Bosforu Theresa Revay Miałam nie brać nic do recenzji w najbliższym czasie, ale LC, skusiło mnie tą książką. Historyczna powieść osadzona w Turcji, wolałabym nieco starsze dzieje, ale i tak mnie zachęciła. Zaczęłam lekturę i niestety aż tak różowo nie jest, choć czyta się dobrze.

   I tyle, ostatnio nieco ograniczyłam kupowanie książek, zwłaszcza, że zaległości w czytaniu mam ogromne. Nie wiem, kiedy się za nie wezmę, ani kiedy pojawią się recenzje, ale zadowolona ze stosiku jestem niezmiernie.

5 komentarzy:

 1. "Pamiętnik starego pierdoły", podoba mi się tytuł. Ale "Księżniczka Angina"? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu Topor :D Z ciekawszych tytułów jest jeszcze: "Święta księga cholernego Proutto" oraz "Najpiękniejsza para piersi na świecie" :D Pierwszą czytałam, niestety drugą mam tylko w formie ebooka z błędami :( Chyba mnie natchnęłaś na kolejne zakupy :D

   Usuń
 2. Ależ tajemnicze dla mnie pozycje! Nie znam ani jednej z nich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wstyd mi się przyznawać, ale ja również nie słyszałem wcześniej o Twoich nowych zdobyczach. Mimo to życzę miłej lektury ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać recenzji!

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.