piątek, 6 września 2013

I jeszcze mikro stosik

   Kolejny, tym razem skromniutki stosik. Znów książki pochodzą z wymian. Jedna przygarnięta z wielką przyjemnością, druga z lekkim entuzjazmem a trzecia zupełnie w ciemno. A prezentują się tak:


   Tradycyjnie od dołu licząc:
   Podróż za jeden uśmiech Adam Bahdaj- Ten autor zauroczył mnie Wakacjami z duchami, więc i po tę pozycję sięgnę z przyjemnością i myślę, że mój syn również z chęcią ją przeczyta.
   Statki ziemi Orson Scott Card- Środkowy tom pięcioksięgu Powrót do domu, ale jak zobaczyłam, że jest do wzięcia, nie mogłam się oprzeć! Czekam aż upoluję wszystkie, by zacząć lekturę, ale tego autora jestem pewna.
   Dzieci demonów J. M. McDermott- została dopakowana do paczuszki, gdyż nie chciałam rozdzielać dwóch tomów o Bridget Jones i poszła wymiana 2 za 2. Absolutnie nie mam pojęcia, czego się spodziewać, ale zachęcił mnie opis oraz urzekła mnie, ta nieco pretensjonalna, okładka. Jakby co, książka pójdzie w świat.

   Coś książkowy ten miesiąc się zrobił...

3 komentarze:

 1. Kolejny stosik, gdy ostatnio u Cb byłam również sie pojawił. Pierwsza pozycja najbardziej mnie ciekawi, więc czekam na recenzje. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa 'Dzieci demonów' czekam na recke ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś uwielbiałam Bahdaja - może kiedyś do niego wrócę.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, choć lojalnie ostrzegam, że komentarze poniżej pewnego poziomu nie zostaną opublikowane.